Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Ayayorgi Vicdansız Kepçelere Kurban Edilmemeli!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği (ETİK) Başkanvekili Dursun Bülent Tercan, "Ayayorgi'nin kaderi betonlaşma olamaz, Ayayorgi üzerindeki hatalı düşüncelerden vazgeçilmelidir" diyerek, konu ile ilgili, sosyal medyada başlatılan imza kampanyasına, herkesi destek olmaya çağırdı…

yapi.com.tr
Ayayorgi Vicdansız Kepçelere Kurban Edilmemeli!

Dursun Bülent Tercan, "Çeşme'yi tanıyanlar iyi bilir ki; Ayayorgi Koyu halihazır durumu ile 30 yıldır Çeşme Turizminin 1 numaralı çekim merkezidir. Çeşme Turizminin Lokomotifidir. Ayayorgi'nin halihazır durumunu bozarsanız Çeşme Turizmi çekim merkezini kaybeder, Çeşme turizmi telafisi olmayan yaralar alır. Ayayorgi yıllardır turistlere gündüz tertemiz denizi ile geceleri ise Life Style ile çeşme turizmine hizmet etmektedir. Ayayorgi'de değil imar planı yapmak bir tek yaprak bile ellenmemelidir.

Ayayorgi, otoritelerin ilk 100 yer listesinde ilk 30da gösterilmektedir.

Dedelerimiz, babalarımız bizler için bu emaneti korumuş güzelleştirmiştir ve bizlere çocuklarımıza dünyanın en güzel koylarından birini bırakmışlardır... Ayayorgi, mavi bayraklı, otoritelerin ilk 100 yer listesinde ilk 30da gösterdiği eşsiz güzellikte bir koyumuzdur... Bizlerde aynı hassasiyetle çocuklarımız için torunlarımız için Ayayorgi'yi koruyup, en doğal hali ile güzelleştirmede çok hassas olmalıyız. Ayayorgi'de, doğaya karşı atılacak her adım maalesef insanlık suçu olacaktır.

Ayayorgi, dozerlerin vicdansız kepçelerine kurban edilmemelidir.

Konuklarına, denizin temizliği ve doğasının yeşilliği ile güvenli, keyifli ve huzurlu bir kucak açan Ayayorgi Koyu'nun geleceği imar değişikliği ile betonlaşma olmamalıdır. Yetkililerin bu planlamadan vaz geçeceklerini ümit ederek, aklı ve vicdanı olan herkesi, bu kampanyaya destek olmaya çağırıyorum" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ayayorgi-vicdansiz-kepcelere-kurban-edilmemeli_132285.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!