Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

BDDK'nın Yeni Binası TOKİ'den

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, BDDK'ya İstanbul Ataşehir Finans Merkezi'nde hizmet binası inşa edecek.

yapi.com.tr/AA
BDDK'nın Yeni Binası TOKİ'den

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi'nde hizmet binası inşa edecek.

BDDK'nın hizmet binası, TOKİ ile BBDK arasında 20 Kasım 2013'te imzalanan protokol kapsamında, İstanbul Finans Merkezi Yerleşkesinde, 3328 ada 2 numaralı parsele yapılacak.

Hizmet binası ihalesi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Satış, Devir, İntikal, Kiraya Verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilecek.

İhale uluslararası bir ihale olmamakla birlikte yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de açık olacak.

Başvuracaklar, ihale dosyası ve eklerini, "Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent Ankara" adresinden 09.00-18.00 saatlerinde 500 lira yatırarak satın alabilecek.

30 Haziran son gün

Teklif dosyaları, en geç 30 Haziran saat 15.00'e kadar "sıra numaralı alındılar" karşılığında Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent/Ankara adresinde Toplu Konut İdaresi İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilecek. Postayla gönderilecek tekliflerin ihale saatine kadar İdare'ye ulaşması gerekiyor.

Teklifler, 30 Haziran'da saat 15.00'te istekliler huzurunda İhale Komisyonunca açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazıyla ikinci oturuma davet edilecek.

ETİKETLER: TOKİ BDDK
http://www.yapi.com.tr/haberler/bddknin-yeni-binasi-tokiden_120849.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!