Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

ECE Türkiye 'Park Afyon'un İnşaatına Başladı

Afyon Girişim A.Ş’nin, kiralamasını, konsept planlamasını ve uzun dönemli yönetimini ECE Türkiye’nin üstlendiği, 120 milyon ABD dolar yatırım hacmine sahip Afyonkarahisar’daki Alışveriş Merkezi projesinin kaba inşaatı başladı.

yapi.com.tr
ECE Türkiye 'Park Afyon'un İnşaatına Başladı

2015 yılı sonbaharında açılması planlanan alışveriş merkezinde, 42 bin metrekare kiralanabilir alana sahip yaklaşık 160 mağaza, açık ve kapalı olmak üzere toplam bin 150 araç kapasiteli otopark bulunacak.

İsmi yarışmayla belirlendi

'Senin Şehrin – Senin Alışveriş Merkezin: Adını Sen Koy' mottosuyla gerçekleştirilen yarışmada, alışveriş merkezinin ismini Afyonluların kendilerinin koyması istenmişti. Önerilen bin 600 farklı isim alternatifi arasından 'Park Afyon', alışveriş merkezinin ismi olarak belirlendi. Düzenledikleri yarışma ile Afyon halkı ve projeleri arasında duygusal bir bağ oluşturmayı hedeflediklerini ve yarışmaya 3 bin 500 kişi katıldığını anlatan Afyon Girişim A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Karacak, "Alınan sonuçtan çok memnunuz. Afyonlu işadamları tarafından Afyonkarahisar için hayata geçirilen bu projenin, şehrimizin yüz akı projelerinden olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Park Afyon’un kaba inşaatına başlandığını vurgulayan ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann da, “Perakende grupları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Gerek yerli, gerekse yabancı perakendecilerin alışveriş merkezimize gösterdikleri ilgi mutluluk verici. Proje kalitesi, güçlü marka karması ve yatırımcımız ile kurmuş olduğumuz sinerji sayesinde Park Afyon’un yakalayacağı başarıya güvenimiz sonsuz” açıklamasını yaptı.


Afyonkarahisar’ın eski otogar alanında inşaatına başlanan Park Afyon, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Alışveriş Merkezi’nin çekim alanında yaklaşık 700 bin kişi yaşıyor. İstanbul’da Marmara Park, MetroCity, Beylikdüzü Migros, CarrefourSA Bahçepark, Maltepe Park ve Neomarin, Ankara’da ANKAmall ve Acity, Antalya’da TerraCity ve Antalya Migros, Eskişehir’de Espark ile İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka alışveriş merkezlerini yöneten ve kiralama faaliyetlerini sürdüren ECE Türkiye'nin kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendiği Afyonkarahisar’daki Park Afyon, İstanbul’daki Akasya Park Ümraniye ve Ankara’daki Park Vera alışveriş merkezlerinin inşaatları devam ediyor. ECE Türkiye’nin farklı şehirlerde devam etmekte olan geliştirme, planlama ve yenileme aşamasındaki projeleri de bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ece-turkiye-park-afyonun-insaatina-basladi_117993.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!