Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Hilti Türkiye Dinamik, Şeffaf ve İnovatif Yeni Nesil Ofisinde

'Kimse bir şeye sahip değil, herkes her şeye sahip' ana fikri ile tasarlanan Hilti Türkiye’nin yeni ofisinde, çalışanların dinlenmeleri, eğlenmeleri ve sosyalleşmelerine olanak sağlayan geniş bir mutfak, oyun alanı, rekreasyon alanı ve siesta odası bulunuyor.

yapi.com.tr
Hilti Türkiye Dinamik, Şeffaf ve İnovatif Yeni Nesil Ofisinde

Kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti Türkiye, yeni taşındığı açık ofisinin konseptiyle tüm dünyadaki Hilti ofisleri arasında bir ilke imza attı. 'Kimse bir şeye sahip değil, herkes her şeye sahip' ana fikri ile dizayn edilen Hilti Türkiye’nin yeni ofisinde; çalışanların dinlenmeleri, eğlenmeleri ve sosyalleşmelerine olanak sağlayan geniş bir mutfak, oyun alanı, rekreasyon alanı ve siesta odası bulunuyor.

Ofisin inşasında da Hilti ürünleri kullanıldı

Hilti Türkiye’nin yeni ofisinin bütün alanlarında, kaba işlerden ince işlere kadar çok çeşitli Hilti ürünleri kullanıldı. Beton yüzeylerin mümkün olduğunca açık bırakıldığı, mekanik, elektrik tüm tesisatın açıktan geçirildiği ofiste, yapıya ait tüm detayların görünür olması da sağlandı. Tüm özellikleri ile Hilti’nin dinamik, şeffaf ve inovatif yönünü yansıtan yeni ofis, çalışanların motivasyonunu artıracak dinlenme alanları ve geniş cam konseptiyle ferah ortamlar da sunuyor.

Kimsenin kişisel odası

Açık ofis düzeninin radikal biçimde uygulandığı bin 200 metrekarelik yeni ofiste, firmanın genel müdürü de dahil olmak üzere kimsenin kişisel odası bulunmuyor. Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay, “Kimse bir şeye sahip değil, herkes her şeye sahip” ana fikri ile dizayn edilen ofisin, çalışanlar arasındaki ilişkilerin daha sağlam ve interaktif olmasına olanak sağladığını belirtti.

Kalay, 2011 yılı başından bu yana  10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölge konumunda olan Hilti Türkiye’nin, 'Yetenek Yönetimi' konusunda özellikle son yıllarda etkin olarak uyguladığı 'Performans Yönetimi' ve 'Stratejik İnsan Gücü Yönetimi' prosesleri ile mevcut çalışanlarını geliştirmek ve bünyesine yeni yetenekler katmak üzerine çalıştığını anlattı. Bu çalışmalar sonucunda Hilti Türkiye’deki yetenekli çalışanların META Bölgesi (Middle East, Turkey and Africa / Ortadoğu, Türkiye ve Afrika) içindeki diğer Hilti organizasyonlarına atamalarına başlandığını açıklayan Kalay, bu sayede Hilti Türkiye’nin Hilti Global için bir yetenek havuzu haline gelmeyi hedeflediğini vurguladı.

Kalay, merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye’nin; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri’nde görev yapan 180’in üzerinde çalışanı ile faaliyetlerini sürdürdüğünü sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hilti-turkiye-dinamik-seffaf-ve-inovatif-yeni-nesil-ofisinde_122514.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!