Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“Kapasiteye Değil, Teknolojiye Yatırım Yapacağız”

Seramiksan, 36. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da seramik ve granitin yanında vitrifiye ürünlerini de sergiledi. Şirketin Satış Pazarlama Grup Başkan Yardımcısı M. Süreyya Çağlar ile Seramiksan’ın yeni ürünlerini ve hedeflerini konuştuk. Çağlar ayrıca kentsel dönüşüm ve yabancılara konut satışının yapı sektörüne etkilerini değerlendirdi.

yapi.com.tr

Seramiksan Satış Pazarlama Grup Başkan Yardımcısı M. Süreyya Çağlar, Türkiye’deki 3. büyük seramik üretici olduklarını söyledi ve ekledi: “ Bu tarihten sonra yatırımı kapasiteye değil, markaya ve teknolojiye yapacağız.” Fuar’da ilk kez vitrifiye ürünlerini sergileyen Seramiksan, High Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, klasiği yeniden yorumlayan Golden ve Titan koleksiyonu ve gerçek mermer efektini karolara taşıdığı Full Lappato Alabaster, Brecha, Calacata, Marmobianco serileriyle dikkat çekti. Şirket, High-Glossy teknolojisi ile üretilen ürünleri, bakteri barındırmayan ve kolay temizlenebilen Nanotech ürünleri ve üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle hayat bulan Digiart ürünleriyle fark yaratmayı hedefledi. “Türk müşteriler mağazalara banyo almaya gidiyor” diyen Çağlar, Seramiksan’ın tüm mağazalarında ıslak zeminde uygulanan tüm ürünlerin bulunacağını ifade etti.

Kentsel dönüşüm yapı sektörüne yarayacak

A plus ürünleri ile ön plana çıktıklarını söyleyen Çağlar, yabancıların Türkiye’den konut almasıyla birlikte Seramiksan ürünlerine talebin artacağını ifade etti. Kentsel dönüşüm projelerinin birçok sektörü yakından ilgilendirdiğini belirten Çağlar, “Türkiye’de son 40 yıldır yapılan konutların kalitesi sıkıntılı. Kentsel dönüşüme birlikte 6-7 milyon konut yenilenecek. Yenilenen konutlarda müşterilerin beğeni ve zevkleri ön plana çıkacak” dedi.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/kapasiteye-degil-teknolojiye-yatirim-yapacagiz_109114.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!