Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bu Kalıplar 100 Defa Kullanılıyor

ABS Yapı Elemanları çoklu kullanıma uygun modüler plastik kalıpları ile iddialı. Şirketin Genel Müdürü Okan Cüntay, 36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da yapi.com.tr’nin sorularına cevap verdi. Cüntay, ahşap seçeneklerinde ortalama 25-50 kere kullanılan kalıpların, ABS plastikten yapılınca 100 defa kullanılabileceğini söyledi.

yapi.com.tr

İtalyan Geoplast firmasının Türkiye distribütörlüğünü alan ABS Yapı Elemanları’nın Genel Müdürü Okan Cüntay, ürünleri hakkında detaylı bilgi verdi. Cüntay, plastik modüler kolon perde ve dairesel kolanların ham maddesinin ABS plastik olduğunu ve bu nedenle 100 kere kullanılabildiğini söyledi. Yurtdışında bunu ürünü 150-200 kere kullanan şirketler olduğunu belirten Cüntay, muadillerine göre daha rahat ve hafif çözümler sunduklarını ifade etti. Döşeme kör kalıp ürünlerinin hastane yatırımları için uygun olduğunu belirten Cüntay,  bu ürünün geri dönüşümü mümkün malzemelerle yapıldığını söyledi.

Kentsel dönüşüme uygun

Ürünlerinin kentsel dönüşüm projelerine uygun olduğunu belirten Cüntay, “ Kalıplarımız hafif olduğu için kule vinçlerin kullanılamadığı yerlerde, 6-10 katlı yapılarda rahatlıkla kullanılabilir” dedi.http://www.yapi.com.tr/haberler/bu-kaliplar-100-defa-kullaniliyor_108712.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!