Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TAV'ın 3 Havalimanını Vestel Aydınlatıyor

Vestel LED Aydınlatma enerji verimliliği yüksek ve insan sağlığına duyarlı LED Aydınlatma ürünleri ile 3 büyük şehrin havalimanlarını aydınlatıyor.

yapi.com.tr
TAV'ın 3 Havalimanını Vestel Aydınlatıyor

Havalimanı işletmeciliğinin lider markası TAV'ın İzmir Adnan Menderes, İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havaalanları, Vestel LED Aydınlatma ürünleriyle aydınlatılıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar, Ankara Esenboğa Havalimanı iç hatlar ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminallerinin aydınlatmasında kullanılan LED Downlight ürünleri ile yolculara şık, konforlu ve ferah bir bekleme alanı sunuyor. Standart ampullere oranla yok denecek kadar az UV ışını salınımı yapan LED Downlight ürünlerinde manyetik alan bulunmaması da yolcuların sağlıklarını tehdit etmiyor, göz rahatsızlıklarına davetiye çıkarmıyor.

Geçtiğimiz yıl yüzde yüz yerli sokak aydınlatma armatürlerinin üretimine başlayan Vestel LED Aydınlatma, sokak aydınlatma armatürleri ile de İzmir Adnan Menderes Havalimanı açık otoparkı için aydınlatma çözümleri sunuyor. Vestel LED Aydınlatma, sokak aydınlatma armatürleri ve özel aydınlatma tasarımları ile otoparkın mevcut karanlık alanlarını gidererek, dış mekan güvenliğini artırıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir havalimanları, aydınlatmada Vestel LED Aydınlatma ürünlerinin kullanılmaya başlanmasıyla yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sağlayacak. En az 35 bin saat ömre sahip LED Aydınlatma ürünleri ile havalimanları için yapılan yatırımın 7 ay gibi kısa bir sürede geri dönüşü alınacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tavin-3-havalimanini-vestel-aydinlatiyor_121663.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!