Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Volvo'dan Doğaltaş Sektörüne Özel Kamyonlar

18. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda madencilik ve doğaltaş sektörleri için sunduğu özel kamyonlarını sergileyen Volvo, büyük ilgi gördü. Firma fuarda, sektördeki nakliye işlerinde yüksek performans sunan FMX ve FH modellerini sergiledi.

yapi.com.tr
Volvo'dan Doğaltaş Sektörüne Özel Kamyonlar

18. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda madencilik ve doğaltaş sektörleri için sunduğu özel kamyonlarını sergileyen Volvo, büyük ilgi gördü. MARBLE Fuarı’nda taş ocaklarındaki engebeli araziden, fabrika çıkışlarındaki nakliyeye kadar yüksek performans ve verimlilik sunan modellerini sektörle buluşturan firma, sektördeki nakliye işlerinde yüksek performans sunan FMX ve FH  modellerini sergiledi. Sergilenen kamyon ve çekicilerin yansıra Volvo’nun kamyon verimliliği, yakıt verimliliği ve işletme verimliliği konularında toplam çözümleri de ziyaretçilerin incelediği konular arasında yer aldı.

Doğaltaş sektörünün ve Ege Bölgesi'nin kendileri için taşıdığı büyük önemi vurgulayan Volvo Group Türkiye Genel Müdürü Martin Ericsson, "Ege bölgesindeki yatırımlarımızı arttırırken, MARBLE Fuarı gibi özel etkinliklerde müşterilerimizle buluşmaktan oldukça mutluyuz. Volvo kamyon ve çekicilerimiz ile hem mermer ocağında hem de mermer nakliyesinde yüksek performans ve dayanıklılıkta açık ara ön plana çıkıyoruz. Güç ve dayanıklılık anlamında sektörün gerektirdiği tonajların taşınmasında büyük avantajlar sağlıyoruz. Bir doğal taşın arama bulma çalışmasından sonraki tüm nakliye aşamalarında Volvo, iş planlamasında hiçbir aksama olmamasını garantiliyor. Performans, güç ve dayanıklılık dışında, yakıt tasarrufu ve satış sonrası servis kalitesi gibi doğaltaş sektörü için can alıcı konularda oldukça iddialıyız” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/volvodan-dogaltas-sektorune-ozel-kamyonlar_91495.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!