Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Türkiye yapı sektörünün en köklü ve en görkemli organizasyonlarından olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, Kasım ayında 20. kez ziyaretçileri ile buluşacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 6 Kasım 2014
BİTİŞ TARİHİ: 9 Kasım 2014
YER: İzmir Uluslararası Fuar Alanı
ŞEHİR: İzmir
DÜZENLEYEN:

YEM Fuarcılık

+ Ajandama Ekle

Katılımcılara eşsiz iş fırsatları sunan ve ziyaretçiler için de farklı seçenekleri bir arada bulabilecekleri özel bir platform oluşturan Yapı Fuarları – Turkeybuild, her yıl istikrarlı biçimde büyüyor ve yapı sektörü profesyonellerine sağladığı faydayı sürekli arttırarak yapı sektörünün tüm aktörleri tarafından yakından takip ediliyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal veya global firmaların yanısıra mesleki platformları, STK’ları, resmi veya yerel yönetim temsilcilerini, akademisyenleri hatta öğrencileri bir araya getirerek, sektöre değer katanların yanında yerini alıyor.


Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, geçtiğimiz yıllarda yüzde 30 büyüyerek, 19 bin 500 metrekareye ulaşan sergileme alanı ile bu yıl da Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olmaya devam edecek. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuar, bölge profesyonellerini bir araya getirilmesine 20. kez ev sahipliği yapacak.

350’yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

Fuar Katılımcılarına KOSGEB VE İZTO Desteği

KOSGEB ve İZTO, sağladıkları hibe ve yardımlarla KOBİ’lere Yapı Fuarları – Turkeybuild’da yer almaları için destek veriyor. KOSGEB - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, 37. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un ardından 27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve 20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’e katılacak firmalara da, hibe ve desteklerin en üstünde yer alan 'Uluslararası İhtisas Fuarı' kategorisinden yararlanma fırsatı sunuyor. KOSGEB’e üye olan KOBİ’lere verilen bu destek kapsamında, katılımcıların 50 metrekareye kadar kullanacakları alanlarda, metrekare başına uygulanan 120 TL’lik katılım bedeli KOSGEB tarafından karşılanıyor. İZTO - İzmir Ticaret Odası da 20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’e katılacak üyelerinin, 6 metrekare standsız katılım bedelini üstlenerek destek veriyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/20-yapi-fuari--turkeybuild-izmir_125599.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!