Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de Altın Mıknatıs Granit Center'in

19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir Geleneksel Altın Mıknatıs 'Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri'nde birincilik ödülü, tasarımı kendilerine ait olan Granit Center standına verilirken, ikincilik ödülü tasarımını Sanat Odası’nın yaptığı AGT Ağaç standının oldu. Alumil Aluminium standı ise üçüncülük ödülüne değer bulundu.

yapi.com.tr

Ödüller

19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de Altın Mıknatıs Granit Center'in 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de Altın Mıknatıs Granit Center'in

Yapı Fuarları’nın geleneği olan ve 'Altın Mıknatıs' başlığı altında gerçekleştirilen 'Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri', 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Birincilik ödülü, tasarımı kendilerine ait olan Granit Center standına verilirken, ikincilik ödülü tasarımını Sanat Odası’nın yaptığı AGT Ağaç standının oldu. Üçüncülük ödülünü, Okyanus Fuarcılık tarafından tasarlanan Alumil Aluminium standı, mansiyon ödülünü ise tasarımını Konseptiz’ın yaptığı NO1 Yapı ve Yalıtım Çözümleri standı aldı. YEM Özel Ödülü ise, tasarımına Mimar Demet Öz’ün imza attığı Atlantis Mühendislik - Stonewrap standının oldu.


Filiz Ultav Karavaş, Doç. Dr. Şebnem Yücel, Erhan Arslan, Meriç Yıldırım ve Yrd. Doç. Dr Fehmi Doğan’dan oluşan seçici kurul, fuarda yer alan standları, 'standın ürünle kurduğu bağlantı, standın ürünün belirtilmek istenen niteliklerini en iyi şekilde vurgulaması, standın üç boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmesi, standdaki görsel malzeme kullanımındaki estetik' gibi kriterlere göre değerlendirmeye tabii tuttular.

Seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda; standın ana malzemesinde kendi ürünlerini kullanarak ürün - stand ilişkisini güçlendirmiş olması, uygulama kalitesi ve yüksek estetik kaygıları, küçük ancak yalın çizgilere sahip olması ve ürünleri ön plana çıkaran bir tasarıma sahip olması nedeniyle Granit Center standı birincilik ödülüne layık görüldü.

AGTAGT Ağaçİkincilik ödülü; standın geniş bir alan içerisinde tanımlı alt alanlar oluşturması, yerleşim planı ve ürün sergilemelerinin düzenli ve okunur olması, ziyaretçilerin bir iç organizasyon ile sergilenen ürünlerin içlerinden geçerek farklı ürün skalalarına ulaşabiliyor olması sebebiyle AGT Ağaç’a verildi.

AlumilAlumil AluminiumAlumil Aluminium üçüncülük ödülünü; teknik ve estetik öğeleri başarıyla birleştirmesi ve sergilenen ürünün stand tasarımında kullanılması sebebiyle aldı.

NO1NO1 Yapı ve Yalıtım ÇözümleriMansiyon ödülü de; sergilemesi zor bir yapı ürününü, ilgi çekici ve sadelik içerisinde göstermesi ve grup şirketlerinin markalar ile uyumlu ve anlaşılır bir şekilde sunulması nedeniyle NO1 Yapı ve Yalıtım Çözümleri standına verildi.

AtlantisAtlantis Mühendislik - StonewrapYEM Özel Ödülü ise, tasarımına mimar Demet Öz’ün imza attığı Atlantis Mühendislik - Stonewrap standının oldu.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/19-yapi-fuari--turkeybuild-izmirde-altin-miknatis-granit-centerin_113072.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!