Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

'Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir...'

Prysmian Group Türkiye, 'Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…' girişiminin 4. aşamasını sektörle buluşturuyor. 'Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir...' girişimi kapsamında, doğru kablo seçimi ve kaliteli ürün kullanmanın getirdiği kısa ve uzun vadeli avantajlar ön plana çıkıyor

yapi.com.tr
'Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir...'

Prysmian Group Türkiye, Türk kablo sektörüne kazandırdığı ilklere 'Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir...' girişimi ile bir yenisini daha ekliyor. Girişimi, ilk kez 1 Ekim günü Kayseri’de ve ardından 2 Ekim günü Konya’da düzenlenen organizasyonlarla tanıtan Prysmian Group Türkiye, ülke genelinde birçok seminer ve tanıtım aktivitesi düzenlemeyi hedefliyor. Kayseri’deki seminerin ardından Seferoğlu Elektrik tarafından Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan ve Türkiye’nin en büyük solar parkı ünvanına sahip güneş enerjisi santraline bir gezi düzenleyen Prysmian Group Türkiye; 2 Ekim günü ise Konya’da IBC Solar tarafından 2012 yılında devreye alınan ve Türkiye’nin şebekeye enerji veren ilk güneş enerjisi santrali olan Medaş bünyesindeki güneş enerjisi santraline de aynı şekilde bir ziyaret düzenledi.


Prysmian Group Türkiye OEM & Özel Kablolar Satış Direktörü İlhan Öztürk, lansmanının yapıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören 4. aşama hakkında, “Prysmian Group güneş enerjisi çözümleri, uzun yıllardır tercih edilmekte ve bu çözümlerin kullanım sonrası performansları, rakiplerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Sahip olduğumuz sertifikasyonlarla ve gerçek saha şartlarında test edilen ürünlerimiz ve tecrübemizle Türk kablo sektöründe farklılaşıyoruz. İşte tam da bu sebeple, Türk kablo sektöründe büyük yankı uyandıran ve başarı sağlayan ‘Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...’ girişimimizin 4. aşaması olan ‘Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir...’i sektöre sunmamız bizim için adeta kaçınılmaz oldu” dedi.

Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu ise, 4. aşama hakkında şu değerlendirmede bulundu:

“Türk kablo sektörünün en geniş bilgilendirme ve bilinçlendirme girişimi olan ‘Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...’in ilk 3 aşamasında, sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda enerji kabloları üzerine çalışmalarımızı gerçekleştirmiştik. 4.aşama ile birlikte ise, yenilenebilir enerji konusunda yapılan çalışmalardan yola çıkarak, Solar (PV) kablolar üzerine testler ve araştırmalar gerçekleştirdik. Ve bir kez daha, yaptığımız testler ve araştırmalar bizi, Türk kablo sektörünü hızlıca bilgilendirmemiz gerektiğine dair ikna etti. Umuyoruz ki, 1 Ekim 2015 itibariyle başlattığımız çalışmaların geri dönüşlerini en kısa sürede alacağız.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/dikkat-her-solar-pv-kablo-ayni-degildir-_135393.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!