Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Fikirtepe'de Metrekare Fiyatları 15 Bin TL'yi Bulacak!

Fikirtepe Platformu Başkanı Ali Nuhoğlu, Fikirtepe’de metrekaresi 4 bin TL olan konutlarda fiyatın 7-8 bin TL’ye çıktığını, 15 bin TL’yi göreceğini söyledi. Nuhoğlu, “Firmalar ve kamu çalışıyor. 2017 Fikirtepe yılı olacak” dedi

yapı.com.tr
Fikirtepe'de Metrekare Fiyatları 15 Bin TL'yi Bulacak!

Milliyet'ten Duygu Erdoğan'ın haberine göre, kentsel dönüşümün simgesi haline gelen Fikirtepe’nin bu anlamda önemine dikkat çeken Fikirtepe Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Fikirtepe’nin geldiği noktada çeşitli ekonomik tabanlara yayıldığını ve farklı toplum kesimlerini biraraya getirmede ‘model’ oluşturduğunu söyledi. Bu nedenle firmaların ‘mahalle ve Anadolu’ kültürünü yaşatmak için bölgede önemli çalışmalar yaptığını belirten Nuhoğlu, “Burada başladığımızda metrekaresi 4-5 bin lira arasında satışlar yaplıyordu. Şimdi fiyatlar 7-8 bin lirayı geçti. Bittiğinde ise 15-16 bin lira seviyesini görecek. Burada orta kesim de, üstü de buluşuyor. 2017 Fikirtepe yılı olacak” diye konuştu.

Nuhoğlu ayrıca, Fikirtepe’de 32 yapı adasında çalışmalar yapıldığını hatırlatarak, yıl sonu itibariyle teslimlerin başladığını kaydetti. Bölgede İller Bankası,  Kiptaş  gibi kamu kurumlarının çalışmalara başladığını anlatan Nuhoğlu, “Teslimlerin ilk aşamasında ufak tefek sorunlar yaşayacağız. Burada yollar, ulaşım, altyapı gibi temel süreçler devam ediyor” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/fikirtepede-metrekare-fiyatlari-15-bin-tlyi-bulacak_153035.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!