Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

SPK Binasını TOKİ Yapacak

TOKİ; SPK'ya İstanbul’un Ümraniye ilçesinde kurulacak Uluslararası Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek.

yapi.com.tr
SPK Binasını TOKİ Yapacak

ANKA'nın haberine göre, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK), İstanbul’un Ümraniye ilçesinde kurulacak Uluslararası Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek. SPK hizmet binasının ihalesi 14 Ekim 2014’de TOKİ’nin İstanbul Halkalı’da bulunan binasında gerçekleştirilecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, TOKİ, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde kurulacak Uluslararası Finans Merkezi’nde inşa edeceği kamu kurumlarının hizmet binalarının ihalelerini gerçekleştiriyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu hizmet binası ihalesini 26 Ağustos 2014’te gerçekleştiren TOKİ, Uluslararası Finans Merkezi’nde Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) için inşa edeceği hizmet binasının ihale tarihini de belirledi. TOKİ, 3328 ada 8 no’lu parsele inşa edilecek SPK binası ihalesini 14 Ekim 2014’de gerçekleştirecek.

SPK hizmet binası ihalesi; Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Satış, Devir, İntikal, Kiraya Verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilecek. İhale uluslararası bir ihale olmamakla birlikte yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de açık olacak.

Teklif dosyaları en geç 14 Ekim'e kadar teslim edilecek

İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın İstanbul Hizmet Binası’nın bulunduğu Halkalı Atakent Mahallesi 5 Halkalı / Küçükçekmece – İstanbul adresinden 09.00 – 18.00 saatleri arasında, 500 TL yatırarak satın alabilecekler.

Teklif dosyaları en geç 14 Ekim 2014 tarihinde ve saat 15.00’e kadar sıra numaralı alındılar karşılığında TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilecek. Posta ile gönderilecek tekliflerin ihale saatine kadar İdareye ulaşması şartı bulunuyor. Teklifler 14 Ekim 2014 tarihinde, saat 15.00’de istekliler huzurunda İhale Komisyonu tarafından açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazı ile ikinci oturuma davet edilecek.  

ETİKETLER: TOKİ SPK
http://www.yapi.com.tr/haberler/spk-binasini-toki-yapacak_124889.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!