Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yalıtım Sektörü ile Çatı & Cephe Malzemeleri Ödül Töreni Yapı Fuarı'nda Gerçekleşti

B2B Medya dergilerinden Yalıtım tarafından bu sene 9.'su düzenlenen "Yatırım Sektörü Başarı Ödülleri 2011" ile, Çatı ve Cephe Dergisi tarafından organize edilen"Çatı & Cephe Malzemeleri Ödülleri"nin ödül töreni, 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild'e paralel olarak 3 Mayıs Perşembe günü, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Karadeniz Salonu'nda gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Yalıtım Sektörü ile Çatı & Cephe Malzemeleri Ödül Töreni Yapı Fuarı'nda Gerçekleşti

Törende yaptığı açılış konuşmasında yayınları hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan, genç bir şirket, genç bir kadro olduklarının altını çizerek, düzenledikleri ödül programlarına ilişkin şunları söyledi:

"Yalıtım dergisi olarak zor bir görev üstleniyoruz. Ödül sahipleri, aynı zamanda okurlarımız olduğundan riskli bir işe girişiyoruz. Bu sene dokuzuncusunu düzenlediğimiz 'Yatırım Sektörü Başarı Ödülleri'; sürekli artan aday sayısı ve okur oyları ile sektöre kendini kabul ettirdiğini gösterdi. Manipülasyondan uzak, tamamen sektörün inisiyatifiyle sahibini bulan Yalıtım ödülleriyle sağladığımız birikimden aldığımız güvenle, bu sene ilk kez diğer markamız Çatı ve Cephe'nin ödül programını oluşturduk. Umarım yeni ödüllerimiz, birbirinden ayrı gözüken bu iki sektörün konsolide olmasına katkıda bulunur."

Ceyhan'ın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. “Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü”, “Yılın Su Yalıtımı Ürünü”, “Yılın Ses Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” olmak üzere beş kategoride düzenlenen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011”de, Yalıtım dergisi okurları 31 Mart 2012 gününe kadar oylarını kullanmışlardı. Okur oylamasının ardından, sektörün önde gelen temsilcilerinden oluşan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu üyeleri de sonuçlar üzerine değerlendirme yaparak kendi oyunu kullandı. Seçici Kurul oylarının yüzde 70, okur oylarının ise yüzde 30 etkili olduğu yarışmada kazananlar şöyle belirlendi:

Yılın Yatırımı:
ONE FLEX Tesisleri / Das Kauçuk ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Yılın Isı Yalıtımı Ürünü:
Rockmanto Taşyünü Mantolama Sistemi / Mardav A.Ş.

Yılın Su Yalıtımı Ürünü:
Köster KB PUR 560 / Köster Yapı Kimyasalları A.Ş.
 
Yılın Ses Yalıtımı Ürünü:
İzober Taşyünü Prefabrik Boru / Beşler Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.
 
Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü:
İzober Taşyünü Prefabrik Boru / Beşler Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.


  Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde birinci gelen firmalara ödüllerini, İMSAD Başkanı Hüseyin Bilmaç, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçeve Yalıtım dergisi danışmanlarından, mimar Sadık Özkan takdim etti.


29 ürünün
 yer aldığı “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri”, “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoridedüzenlendi. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde olduğu gibi okur oylamasının ardından Seçici Kurul’un nihai kararı verdiği Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde de kazananlar şöyle:

Yılın Cephe Malzemesi / Sistemi:
Fibrobeton Multiform / Fibrobeton Yapı Elemanları San. İnş. ve Tic. A.Ş.

Yılın Cephe Sistem Bileşeni:
HILTI CFS-SP WB Yangın Dondurucu Derz Dolgu Spreyi / HILTI

Yılın Çatı Kaplama Malzemesi / Sistemi:
BTM Shingle Dragon / BTM A.Ş.

Yılın Çatı Sistem Bileşeni:
Delta Floraxx / Dörken Sistem A.Ş.


 Çatı&Cephe Malzemeleri Ödülleri'ni kazanan firmalar ise ödüllerini,ÇATIDER Başkanı Atilla Gürses ve İstanbul Serbest Mimarlar Derneği (İstanbulSMD) Başkanı Oğuz Öztuzcu'nun elinden teslim aldılar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yalitim-sektoru-ile-cati--cephe-malzemeleri-odul-toreni-yapi-fuarinda-gerceklesti_96916.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!