Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Braas, Çatıların Yeni İşlevlerini Vurguladı

Braas, 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da çatıların yapılardaki yeni işlevlerini vurguladı; bu amaçla geliştirdiği ürün ve çözümlerini yenilenen standında ziyaretçilerin beğenisine sundu.

yapi.com.tr
Braas, Çatıların Yeni İşlevlerini Vurguladı

Tüm dünyada artan enerji maliyetleri, çevre kirliliği, küresel ısınma ve buna bağlı olarak ortaya çıkan iklim değişiklikleri gibi olumsuzluklara paralel olarak, geçmişte sadece bir 'koruma' işlevi gören çatılar; artık daha farklı işlevlere sahip, daha aktif birer alana dönüşüyor.

Firma, 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da 'Braas TCW Çatıya Ankastre Termal Güneş Kolektörü'nün daha gelişmiş teknolojiye sahip yeni 'plus' modelini ilk defa görücüye çıkardı. Ayrıca, çatılarda ısı köprüsü oluşturmayan, yüksek basma mukavemetine sahip Thermomanto ve Unitherm Sistem çözümleri ile nefes alma, su yalıtımı ve çatı katı yaşam konforunu artırma gibi özelliklere sahip çok fonksiyonlu Divoroll CLIMA +S ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Sağlıklı, uzun ömürlü ve güvenli çatılar

35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da kiremitleri rüzgara karşı daha dirençli hale getiren rüzgar klipslerinden, çatılara nefes alma özelliği katan 'havalandırma kiremitleri'ne, labirent havalandırma tekniği ile maksimum havalandırma sağlayan 'Figaroll PLUS Kuru Mahya Çözümleri'nden, NOVO Protector Dual Katman teknolojisi ile üretilmiş kiremitlere kadar birçok yeni nesil çatı çözümü Braas standında yer aldı. Fuarda ayrıca çatıda insan ve iş güvenliğine yönelik olarak geliştirilmiş Braas Vitasafe Yaşam Hatları ve Güvenlik Basamağı Sistemleri de tanıtıldı.

Braas’ın çevresiyle ve mimari yapı kültürü ile uyumlu yaşam alanları oluşturabilmeyi arzulayan mimarlara yönelik olarak geliştirdiği zengin tasarım alternatifleri Braas stantındaydı. Fuarda, özellikle geçtiğimiz yıllarda modern ve zarif çizgileriyle Reddot Tasarım Ödülü’ne layık görülen TegaLModerN ve gün içerisinde güneşin değişik açılarına göre çatılarda farklı renk algıları ve gölge efektleri yaratan özel dokulu Diva Serisinin yeni modelleri ilgi çekti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/braas-catilarin-yeni-islevlerini-vurguladi_96920.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!