Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Filli Boya, Boya ve Isı Yalıtım Sektörünün Geleceğine Yön Verme Vizyonunu Paylaştı

3. salon 3440’nolu standında sektör temsilcileri, çalışanları ve ziyaretçileriyle bir araya gelen Filli Boya, boya ve ısı yalıtım sektörünün geleceğine yön verme iddiasını taşıyan ürünlerini sergiledi.

yapi.com.tr
Filli Boya, Boya ve Isı Yalıtım Sektörünün Geleceğine Yön Verme Vizyonunu Paylaştı

35. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul'da ulusal ve uluslar arası vizyonunu daha ileriye taşımayı hedefleyen Filli Boya, bu yıl piyasaya sunduğu lokomotif ürünü olan AlpinaSilan Nevo ve 4 renk teması, Alpina Style, AmphiSilan, AmphiSilan-G, Caparol TriMaXX Sentetik Serisi’nin yanı sıra, enerji verimliliğini geliştirmek ve bu bilinci ülkemizin her noktasına taşımak amacıyla Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünlerinin de tanıtımı gerçekleştirdi. Fuarda, inşaat boyaları, sanayi boyaları, mobilya boyaları, yalıtım ve yapı kimyasalları ürün grupları ile konumlandırılan Filli Boya standı, ziyaretçiler için bir buluşma ve odak noktası oldu. Filli Boya, ayrıca gerçekleştirilen tüm etkinlikleri, fuardan kareleri ve ürün bilgilerini de Facebook ve Twitter’dan interaktif olarak yayınladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/filli-boya-boya-ve-isi-yalitim-sektorunun-gelecegine-yon-verme-vizyonunu-paylasti_96919.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!