Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yapı Sektörünün Başkent Buluşması Başladı

26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 24 Ekim’de Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda başladı. 200’den fazla katılımcı firma ve binlerce ürün çeşidini 30 bin ziyaretçisi ile buluşturan fuar, 27 Ekim Pazar akşamı saat 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek.

yapi.com.tr
Yapı Sektörünün Başkent Buluşması Başladı

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve bölgeleri ile Türk yapı sektörünün en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ve Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir’in ardından 2013 yılının son buluşması olarak düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara'yı geçtiğimiz yıl 27 bin 929 kişi ziyaret etmişti. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 12 bin metrekareye ulaşan, yeni ve modern bir altyapı ve şehir merkezine yakın bir lokasyona sahip fuar alanı Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda, katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir iş platformu sunuyor.  

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor. Bölgedeki tüm mimarlar, mühendisler ve son kullanıcıları bir araya getiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-sektorunun-baskent-bulusmasi-basladi_113375.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!