Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yavuz Işık, Türkiye Hazır Beton Birliği'ne Yeniden Başkan

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), yeni Yönetim Kurulunu seçti. Seçimlerde Yavuz Işık yeniden THBB Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

yapi.com.tr
Yavuz Işık, Türkiye Hazır Beton Birliği'ne Yeniden Başkan

Türkiye’de standartlara uygun beton üretilmesi ve inşaatlarda doğru beton uygulamalarının sağlanması için 25 yıldır uğraş veren Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), 04 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirdiği Genel Kurul seçimlerinde yeni Yönetim Kurulu’nu seçti.  Yönetim Kurulu yapmış olduğu görev dağılımında Yavuz Işık’ı Yönetim Kurulu Başkanlığı'na, Halit İnci’yi Başkan Vekilliği'ne, Mustafa Ulucan’ı da Muhasip Üyeliğe seçerek Başkanlık Divanı’nı oluşturdu.

THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık seçim sonrası şunları söyledi: “Geride bıraktığımız dönemde, yönetim ekibimizle birçok önemli ilerleme kaydettik. Yeni Yönetim Kurulu olarak temel hedefimiz ise, standartlara uygun, kaliteli ve güvenilir beton üretimini yaygınlaştırmaktır. İçinde bulunduğumuz bu yeni çağda, uzun süre kullanılabilen, kaliteli, durabil ve çevre dostu beton üretmek hepimizin hedefi olmalıdır. Türkiye Hazır Beton Birliği, Türkiye’deki en önemli sektörlerden birini temsil etmektedir. Bugüne kadar bu bilinçle hareket ettik, bundan sonra da ayını şekilde ilerleyeceğimize eminim. Genel Kurulumuzun Birliğimiz ve Türkiye adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/yavuz-isik-turkiye-hazir-beton-birligine-yeniden-baskan_130041.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!