Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Arçelik Faaliyet ve Sürdürülebilirlik Raporlarına 6 Ödül

Arçelik AŞ Faaliyet ve Sürdürülebilirlik Raporları, Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi'nden (LACP) 6 Ödül kazandı.

yapi.com.tr / AA
Arçelik Faaliyet ve Sürdürülebilirlik Raporlarına 6 Ödül

Arçelik AŞ, 2012 yılı Faaliyet Raporu ile dayanıklı tüketim sektöründe 'Altın Ödül' dahil olmak üzere iki ödüle layık görülürken; 2011 yılı Sürdürülebilirlik Raporu ile de yine dayanıklı tüketim sektöründe 'Altın Ödül' de dahil olmak üzere dört ödüle layık görüldü.

San-Diego merkezli LACP tarafından her yıl uluslararası platformda düzenlenen yarışmada; bu yıl 25 ülkede, farklı sektörlerden dünyanın önde gelen şirketleri tarafından yapılan 6000’den fazla başvuru yer aldı. Şirketlerin faaliyet raporları, ‘ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj açıklığı ve bilgi erişimi’ kriterleri dikkate alınarak değerlendirildi. Arçelik A.Ş’nin Duayen Creative Ajansı işbirliği ile hazırladığı 2012 yılı Faaliyet Raporu, dayanıklı tüketim sektöründe Altın Ödül’e ek olarak; Top 20 Turkish Annual Reports of 2012 (2012’nin Türkiye’den Başvuru Yapan En İyi 20 Faaliyet Raporu) kategorisinde ödüllendirildi.

Arçelik A.Ş’nin 2011 yılı Sürdürülebilirlik Raporu da aynı yarışmanın 'Sürdürülebilirlik Raporları' kategorisinde, kendi ciro sınıfında sektör bağımsız olarak Altın Ödül’ün yanısıra Top  50 Annual Report Europe - Middle East - Africa Region (Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesinin En İyi 50 Sürdürülebilirlik Raporu), Best Annual Report Letter to Shareholders – Bronze Europe - Middle East -Africa Region (Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesinin En İyi Hissedar Mektubu – Bronz kategori), Top 20 Turkish Annual Reports of 2011 (2011’in En İyi 20 Sürdürülebilirlik Raporu) ödüllerinin sahibi oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/arcelik-faaliyet-ve-surdurulebilirlik-raporlarina-6-odul_110860.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!