Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bir Milyonuncu İş Makinasını Üreten JCB'den Özel Kutlama

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları’nın Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü dünya iş makinası devi JCB, bir milyonuncu makinasının üretimini kutluyor. JCB’nin bugüne kadar ürettiği bir milyon iş makinası uç uca sıralandığında, İngiltere’den Avustralya’ya kadar uzanıyor.

yapi.com.tr
Bir Milyonuncu İş Makinasını Üreten JCB'den Özel Kutlama

Bir milyonuncu makinanın kutlaması için özel olarak hazırlanan görsel, İngiltere’deki Rocester, Stafforsdshire’da cam bir yapının arkasında, başarıyı kanıtlayan grafik bir kaplama içerisinde sergileniyor. Kaplamayı oluşturan resim, 900 metrekareden daha geniş bir alana sahip ve toplamda 207 cam parçadan oluşuyor. Resepsiyon alanındaki camın arkasında bulunan bir milyonuncu makina ise, 22 tonluk JS220 model bir paletli ekskavatör. Parıltılı bir gri renkle boyanan bu makina da kutlamaların önemli bir parçasını oluşturuyor.

"Bu makinaların üçte biri son altı yılda üretildi"

JCB'nin bir milyonuncu makinasını üretmesi için 67 yıldan uzun bir zaman geçtiğini belirten JCB Başkanı Sir Anthony Bamford, "Bu makinaların üçte biri, son altı yılda üretildi. Bu inanılmaz bir başarı. Bir milyonuncu ürüne ulaşılması, JCB ekibinin geçmişte ve şu anda gösterdiği olağanüstü çabanın bir sonucu. Devam eden büyümemize bakılırsa, JCB iki milyonuncu makinasını da oldukça kısa bir süre içinde üretecek" dedi.

SirSir Anthony Bamford67 yıllık tarihindeki en büyük ürün konferansına hazırlanıyor

JCB, 67 yıllık tarihindeki en büyük ürün konferansına hazırlanıyor. Küresel büyüme programının bir sonraki aşaması için kolları sıvayan JCB, önümüzdeki haftalarda 2 bin 500’den fazla JCB bayisi ve müşterisini kutlamalarda ağırlayacak. Staffordshire'da yapılacak olan etkinliklerde, JCB'nin inşaat, tarım ve endüstri serilerindeki en son model makinalarının tümü sergilenecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bir-milyonuncu-is-makinasini-ureten-jcbden-ozel-kutlama_108970.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!