Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: MIPIM Kapılarını Açtı

“Konutta Satış Sezonu Başladı”

Mart ile birlikte konutta satış sezonunun başladığını söyleyen YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, inşaat sektörünün bu yıl da getirilen bir takım avantajlarla güzel bir yıl geçirmesini beklediklerini kaydetti.

yapi.com.tr
“Konutta Satış Sezonu Başladı”

Gerek başlatılan kampanyalar, gerekse KDV düzenlemeleri, faiz avantajları ve tapu harcı indirimleri ile konut alımı için ciddi bir alt yapı oluşturduğunu ifade eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, sektörde satışların tavan yaptığı Mart-Haziran dönemi beklentilerinin de doruğa ulaştığını söyledi. Osman Cem Çankaya da, geçen yılı büyük başarılarla kapatan inşaat sektörünün bu yıl da getirilen bir takım avantajlarla güzel bir yıl geçirmesini beklediklerini kaydetti.

YPYP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya

Çankaya, hava koşullarının kısmen düzelmesi ve konut satışını özendirici önlemlerin oturması ile satış ofislerinde çok daha fazla hareket beklediklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Mart ile birlikte konutta satış sezonunun başladığını söyleyebiliriz. Konut alıcısına sunulan avantajları çok iyi değerlendirmeleri, fırsatları kaçırmamalarını öneriyoruz. Talebin de artmasıyla, fiyatlarda olası yükselmelerden etkilenmemek için alıcıların ellerini biraz çabuk tutmalarında yarar var. Çünkü yüzde 0 faiz oranı ile borçlanma, düşük KDV oranları, tapu harçlarında indirim gibi fırsatlar bir daha yakalanamayabilir.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/konutta-satis-sezonu-basladi_157176.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!