Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

“MIPIM Şehirciliğin Önemini Gösterdi”

MIPIM'e katılan Besa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “MIPIM 2014’e katılan Londra, Paris, Moskova gibi dünya başkentleri, binadan önce şehirciliğin önemli olduğunu vurguladı. Biz de firma olarak şehirciliğin önemini bir kez daha gördük” dedi.

yapi.com.tr
“MIPIM Şehirciliğin Önemini Gösterdi”

11 - 14 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli gayrimenkul fuarı MIPIM'e dair izlenimlerini paylaşan Besa İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci; fuarda dikkatlerini en çok çeken unsurun, dünyanın en önemli başkentlerinden gelen firmaların binalardan önce şehirciliğe önem vermeleri olduğunu kaydetti.

Besa İnşaat olarak fuarda şehirciliğin önemini bir kez daha gördüklerini bildiren Bezci, “Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz projeler hep binadan öte şehre bir katkı sağlamayı amaçladı. Her zaman insanların mutlu olabileceği, insan ve çevre ilişkilerini kontrol altına alabilen ve görsel olarak da dikkati çeken yapılara imza attık. MIPIM 2014’te de gördük ki Londra, Paris ve Moskova gibi dünyanın en önemli şehirleri hep şehirciliğin altını çiziyor, binadan önce şehirciliği vurguluyor. Bu fuar doğru yolda ilerlediğimizi bize gösterdi” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mipim-sehirciligin-onemini-gosterdi_118412.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!