Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

"Maslak'ın %80'inde Tercih...

Türk yapı sektörünün en iyi ürünleri seçildi; Fuarın en iyi standları ödüllendirildi
Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen Altın Çekül ve Gümüş Çekül 'Yapı Ürün Ödülü 2011' ile Türk yapı sektöründe yılın en iyi ürünleri seçildi. Yapı malzemesi alanında yeni teknoloji ve ürünleri destekleyerek sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan ödül programında bu yıl; 'Seranit DRC° Isıtıcı Sistemi' ile Seranit firması Altın Çekül’e, 'Sukar Düzayak Duş Sistemi' ürünü ile Sukar Yalıtım firması da Gümüş Çekül’e değer bulundu. Fuarın açılış töreninde firma yetkilileri ödüllerini, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile Almanya Federal Cumhuriyeti İmar Bakanı Dr. Peter Ramsauer'in elinden aldı.

Yapı fuarlarının bir geleneği haline gelen ve bu yıl itibariyle 'Altın Mıknatıs' başlığı altında düzenlenen 'Amacına En Uygun Tasarlanmış Stand Ödülleri' de fuar kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Birincilik ödülü, tasarımını Zoom Mimarlık’ın yaptığı Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. standına verilirken, ikincilik ödülü Terminal Design tarafından tasarlanan Viko Elektrik ve Elektronik A.Ş. standının oldu. Üçüncülük ödülünü, Demirden Design ve Kaleseramik Yurtdışı Teşhirler ve Fuarlar Yöneticisi mimar Fatma Köse tarafından ortaklaşa tasarlanan Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş; mansiyon ödülünü ise Gülenadam Mimarlık’ın tasarımını gerçekleştirdiği Mitsubishi Plastics aldı. YEM Özel Ödülü ise, Partner Tasarım’ın imza attığı Albayrak Tente Sistemleri’nin oldu.


http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-yapi-sektorunun-en-iyi-urunleri-secildi-fuarin-en-iyi-standlari-odullendirildi_96628.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!