Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

3M, filtrasyon sistemlerini tanıttı
Bu sene 34’üncüsü düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı’nın öne çıkan teknolojilerinden biri, daha berrak, temiz ve lezzetli su elde edilmesini sağlayan 3M Filtrasyon Sistemleri oldu. Merkezi Su Arıtma Sistemleri (POE) ve Kullanım Noktası Su Arıtma Sistemleri (POU) olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan 3M Filtrasyon Sistemleri’nin evde kullanılan suyu kolay şekilde arındırdığı, hiçbir teknik servise ihtiyaç duymadan kolaylıkla monte edilebildiği ve filtre kartuş değişiminin de aynı kolaylıkla gerçekleştirildiği ziyaretçilere tüm detaylarıyla anlatıldı.

3M, farklı teknolojilerini ve ürün gruplarını da Yapı Fuarı’nda tanıttı. Hijyen sağlama özelliğine sahip Nomad Paspas Sistemleri, ateşin, dumanın, zehirli gazların, nemin duvar ve kat geçişlerinden sızmasına engel olan Yangın Durdurucu Ürünler, her türlü malzemede kullanılabilen VHB Bantlar ve farklı çözümler sunan 'Reklam Ürünleri'nin tanıtımı da 34. İstanbul Yapı Fuarı’nda gerçekleştirildi.

3M Türkiye

3M, 1987 yılından bu yana Türkiye’de 300’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteriyor. 3M Türkiye; kişisel bakım, ev, hobi ve kırtasiye ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, sağlık ürünleri, trafik güvenliği, grafik ve reklam çözümleri, işçi ve işyeri güvenliği çözümleri ve otomotiv, inşaat, kimyasal üretim gibi onlarca sektörde sunduğu endüstriyel ve kişisel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunuyor.

1992 yılından bu yana Türkiye’de üretim yapan 3M, 2000 yılından itibaren faaliyete başladığı Çerkezköy fabrikasında, temizlik, kırtasiye, kişisel bakım, sağlık ve otomotiv sektörlerine yönelik ürünlerin yanı sıra maskeler, filtrasyon ürünleri ve çocuk bezi yan bantları üretimi yapıyor. Türkiye’de üretilip öncelikle Türk pazarının ihtiyacına sunulan bu ürünler, aynı zamanda başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyada 40’a yakın ülkeye ihraç ediliyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/3m-filtrasyon-sistemlerini-tanitti_96634.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!