Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

34. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da iki büyük yenilik!
Fuarın 'İş Geliştirme Platformu' kapsamında bu yıl katılımcı firmalara ve sektöre dolayısıyla, Türkiye ekonomisine fayda yaratacak iki büyük yenilik gerçekleştirildi: Konuk Ülke Rusya Projesi ve EKODünya Fuarı.

Konuk Ülke Projesi

Yapı Fuarı İş Geliştirme Platformu kapsamında sektörün bölgedeki etkinliğini artırmak için bu yıl ilk kez 'Konuk Ülke Projesi' gerçekleştirildi ve Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul bu yıl konuk ülke olarak Rusya Federasyonu’nu ağırladı. Türkiye ile Rusya arasındaki yapı malzemeleri ticaret hacmini artırması, müteahhitlik hizmetlerine hız ve kapsam kazandırması ve bu çalışmaların gelişmesine katkıda bulunması hedefiyle oluşturulan 'Konuk Ülke Rusya Projesi' çerçevesinde; fuar öncesinde ve fuar sırasında karşılıklı iş görüşmeleri, Rusya ve BDT pazarlarını hedefleyen özel etkinlikler, uzman görüşlerinin paylaşıldığı özel oturumlar ve iki ülke iş adamlarının yatırım tecrübelerini paylaştığı etkinlikler organize edildi.

EKODünya Fuarı

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul ile birlikte bu yıl ilk kez düzenlenen EKODünya Fuarı ise, 'sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen alternatif enerji kaynakları, atık yönetimi ve ekolojik yapı elemanları' sektörlerini buluşturdu. Çevre dostu binalar, malzemeler, teknolojiler, alternatif enerji ve iklimlendirme sistemlerinin tanıtıldığı EKODünya Fuarı’nda Türkiye’de sürdürülebilirlik alanında çalışan sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve firmalar konu ile ilgili gelişmeleri; yeni yaklaşım, teknoloji ve uygulamaları ziyaretçiler ile paylaştılar. EKODünya Etkinlik Alanı’nda, sürdürülebilirlik perspektifinde; ulaşımdan, enerjiye, tasarımdan, planlamaya kadar pek çok konu başlığında düzenlenen etkinlikler büyük ilgi gördü.


http://www.yapi.com.tr/haberler/34-yapi-fuari---turkeybuild-istanbulda-iki-buyuk-yenilik_96625.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!