Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bouygues Construction ve BASF'tan 'İnovasyon' İşbirliği

Paris’te düzenlenen İnovasyon Kampüsü etkinliğinde bir araya gelen BASF ve Bouygues Construction, inşaat sektörüne yönelik ortak inovasyon projeleri geliştirme konusunda bir çerçeve işbirliği sözleşmesi imzaladı.

yapi.com.tr
Bouygues Construction ve BASF'tan 'İnovasyon' İşbirliği

BASF’nin yapı endüstrisi ekibi tarafından desteklenen işbirliği, her iki grubun da sürdürülebilir inşaat alanında daha fazla katma değer oluşturmasını ve gelecekteki zorlukların birlikte üstesinden gelmesini sağlayacak bir birlik oluşturdu. Bu birlik, enerji etkinliğine sahip binalar ve ayrıca inşaat alanında karbon salınımının azaltılmasını da kapsıyor. İşbirliği, aynı zamanda geleceğe yönelik malzemelerin test edilmesini ve her iki grubun teknik uzmanlığının desteklenmesini de içeriyor.

Söz konusu işbirliğini değerlendiren BASF Yapı Kimyasalları Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Philipp Kley, “Ortaklığımız, önde gelen kimya şirketinin uzmanlığını ve uygulama teknik bilgimizi, inşaat değer zinciri içerisinde global olarak çok sayıda önemli projeye sahip Bouygues ile bir araya getiriyor. Yapı sektöründe aşama atlatıcı inovasyonu birlikte gerçekleştirmek üzere Bouygues ile birlikte çalışacak olmaktan dolayı son derece mutluyuz” dedi.

Bouygues Construction'un ortaklarının önemli inovasyonları için genel merkezde düzenlediği İnovasyon Kampüsü etkinliğinde BASF uzmanları, betonun viskozitesinin kontrol edilmesine yönelik yeni nesil polimerler ve özel iklim yönetimine yönelik yeni nesil yüksek performanslı yalıtım malzemeleri (Slentite ve Slentex) başta olmak üzere, mevcut ve geleceğe yönelik inovasyonların bir özel gösterimini sergiledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bouygues-construction-ve-basftan-inovasyon-isbirligi_126627.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!