Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”

Prysmian Group Türkiye, Türk kablo sektöründeki yetersiz algıyı güçlendirmek, daha güvenli, yüksek performanslı ve maliyette avantaj sağlayacak çözümlerin tercih edilmesi amacıyla, “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” mesajı ile Aralık ayında yeni bir girişim başlattı.

yapi.com.tr
  • “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”
  • “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”
  • “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”
  • “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”
  • “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...”

Sektörün kapsamlı testi olan “Prysmian Performans Testi” ile desteklediği bu girişim doğrultusunda, Türkiye genelinde yapılacak 16 bilinçlendirme toplantısı ile Prysmian Group Türkiye, kanaat önderleri ve sektördeki ilgili kişiler dahil olmak üzere  yaklaşık 1000 kişiye ulaşmayı hedefliyor. Bu bilinçlendirme toplantılarının başlangıç noktası ise İstanbul oldu.

Türk kablo sektöründeki yetersiz algıyı güçlendirmek, daha güvenli, yüksek performanslı ve maliyette avantaj sağlayacak çözümlerin tercih edilmesi için bilincin artırılması amacıyla İstanbul’da gerçekleştirilen toplantılarda, “Prysmian Performans Testi” ile ilgili teknik bilgiler verilirken “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir...” girişimini destekleyici somut örnekler ve testler ile Türk kablo sektöründe yeni bir ilke imza atıldı.

Prysmian Group Türkiye, elektrik tesisatı uygulamalarında kullanılan kabloların öneminin ve elektrik müteahhitlerinin üzerine düşen sorumlulukların bilinci ile geçtiğimiz 2 yıl boyunca şantiye ziyaretleri ve Türkiye’deki ilgili istatistikleri değerlendirmenin yanı sıra farklı ürün gruplarında ve markalarda kablolar üzerinde 2.645 test yaptı.

Her kablonun aynı olmadığı bilincinin artırılması ve kullanıcıların, kablo çözümü ve markası seçerken mutlaka güvenli, yüksek performanslı ve aynı zamanda son maliyette avantaj sağlayacak ürünü seçmeye dikkat etmeleri gerektiğinin önemini vurgulamak amacıyla Aralık ayının başında yapılan “Prysmian Performans Testi” lansmanı kapsamında, Prysmian Group Türkiye’nin, her gün farklı gruplardan oluşan 300’den fazla misafiri  Mudanya fabrikasında ağırladı.

“Prysmian Performans Testi” ile desteklediği “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” mesajını tüm Türkiye’ye duyurmayı hedefleyen Prysmian Group Türkiye, 30 Ocak Çarşamba günü Double Tree by Hilton Moda’da toplantılar gerçekleştirdi. İlki İstanbul’da gerçekleşen “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” bilinçlendirme toplantıları Şubat ve Mart aylarında da, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Sakarya ve Trabzon’u da kapsayan birçok farklı şehirde devam edecek.

2012 yılını, içerisinde A-Takımı yetkili satıcıları ve alt bayileri de bulunan 124 farklı noktada yaptığı saha aktivitesi ile kapatan Prysmian Group Türkiye, 2013 yılında gerçekleştireceği yeni saha aktiviteleri, eğitim programları ve toplantı organizasyonları gerçekleştirmeye devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dikkat-her-kablo-ayni-degildir-_104183.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!