Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

"İzmir'e İz Bırak"

İzmir Büyükşehir Belediyesi, “İzmir’e İz Bırak” adını verdiği yeni uygulamasıyla katılımcı demokrasinin en önemli örneklerinden birine daha imza atıyor. İzmirliler, kentin gelecek 10 yılını içeren stratejik plana, sosyal medya üzerinden gönderdikleri proje önerileriyle yön verecek.

yapi.com.tr
"İzmir'e İz Bırak"

İzmir Büyükşehir Belediyesi, demokrasinin vazgeçilmesi olan “katılım” anlayışıyla, İzmirliler'i kentin geleceğine yönelik projelere dahil olmaya davet etti.

“Sokağın, Semtin, Mahallen, İlçen, Şehrin için Hayal Et! Proje Üret!” sloganıyla hayata geçirilen “İzmir’e İz Bırak” uygulamasına gönderilen proje önerileri, yapılabilirlik yönünden incelenip değerlendirilmeye alınacak.

Son gün 1 Ekim 2013

İzmirliler, Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi “www.izmir.bel.tr”de yer alan “İzmir’e İz Bırak” başlığı altından, “https://www.facebook.com/izmirbuyuksehirbel” Facebook adresi ile @izmireizbirak Twitter hesapları üzerinden “yarının İzmir’ine” ilişkin önerilerini iletebilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1 Ekim 2013 tarihine kadar proje önerilerini değerlendirip, kentin gelecek 10 yılı için hazırlayacağı stratejik planı şekillendirecek. Yeni stratejik plan hazırlıkları çerçevesinde, kentin önemli kurum ve kuruluşları ile önderlerinin görüş ve önerileri de alınıyor.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmire-iz-birak_111898.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!