Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Can Adiloğlu / İnşaat Y. Mühendisi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili | Eser Holding A.Ş.
Can Adiloğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olmasının ardından Berkeley Üniversitesi’nde Mühendislik ve Proje Yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamladı. Ortağı olduğu Eser Grubu şirketlerinde İnşaat Mühendisi, İş Geliştirme Mühendisi, Uluslararası İş Geliştirme Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili gibi çeşitli görevlerde bulundu.

Grubun yürüttüğü birçok uluslararası inşaat ve mühendislik projesinde koordinasyon görevi üstlenerek Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika’daki çeşitli ortak girişim projelerinde şirketi adına İcra Kurulu Üyelikleri yapan Adiloğlu, halen Eser Holding ve grup şirketlerinin Başkan Vekilliği’ni yürütüyor.

Adiloğlu, TÜGİAD – Türkiye Genç İşadamları Derneği Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, İNTES – İnşaat Sanayi İşveren Sendikası Genç Yöneticiler Grubu Yönetici Üyesi (ve geçmiş dönem başkanı), TÜÇİAD – Türkiye Çin İşadamları Derneği Yönetici Üyesi olarak farklı sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevler üstleniyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/can-adiloglu-insaat-y-muhendisi-yonetim-kurulu-baskan-vekili-eser-holding-a-s-_96576.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!