Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Murat Bayram / Makine Mühendisi, Enerji Verimliliği Dairesi Başkanı | Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü
1975 yılı Ankara doğumlu Murat Bayram, 1997 yılında Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı; 2000 yılında “yüksek mühendis” unvanını aldı; 1998-2000 yılları arasında ise araştırma görevlisi olarak görev yaptı.

2002 – 2007 yılları arasında Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Tesisat Dairesi Başkanlığı’nda “Proje ve Proje Kontrol Mühendisi” olarak çalışan Bayram, aynı kurumda 2006 – 2008 yılları arasında Enerji Verimliliği Komisyonu’nda 2008 – 2010 arasında ise Binalarda Enerji Verimliliği Şube Müdür Vekili olarak görev yaptı.

Bayram, 2010 yılından bu yana genel müdürlüğün bünyesinde kurulan Enerji Verimliliği Dairesi’nde Daire Başkanlığını üstleniyor; binalarda enerji verimliliğine yönelik çalışmalar yürütüyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/murat-bayram-makine-muhendisi-enerji-verimliligi-dairesi-baskani-bayindirlik-ve-iskan-bakanligi-yapi-isleri-genel-mudurlugu_96577.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!