Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Patrick Bellew / Yapı Servisleri Mühendisi, Kurucu Ortak | Atelier Ten, Birleşik Krallık
Atelier Ten’in kurucu ortağı, Yapı Servisleri Mühendisi Patick Bellew, yüksek performanslı bina tasarımı ve akıllı binalar alanında 25 yıllık tecrübeye sahip. Bellew’ün uzmanlık alanı ısısal enerji depolama teknolojileri, yüksek verimli radyal sistemler ve çevresel etkilerin yapıya entegrasyonu olarak sıralanıyor.

2000 yılından bu yana Yale Üniversitesi’nde “çevresel tasarım” eğitimi veren Bellew, CABE, Londra Yapı Merkezi ve İngiliz Yapı Endüstrisi Derneği’nin de bu alandaki danışmanı olarak görev yapıyor. “İngiliz Yeşil Bina Konseyi”nin kurucuları arasında yer alan Bellew’un, yenilikçi teknolojileri mimarlıkla buluşturan çözümleri, RIBA onursal üyeliğini almasını sağladı.

2008 yılında “Yapı Endüstrisi Konseyi” ve Happold Vakfı tarafından “6. Happold Madalyası”na, 2010 yılında ise “Royal Designer for Industry” (RDI) ödülüne değer görülen Bellew, halen Yale Üniversitesi’nde Eero Saarinnen Profesörü titri ile ders veriyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/patrick-bellew-yapi-servisleri-muhendisi-kurucu-ortak-atelier-ten-birlesik-krallik_96571.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!