Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Dr. Pınar Erol / Çevre ve Proses Mühendisi, Kıdemli Danışman | PE International Türkiye
Proses Mühendisliği’nden doktorası olan Erol, Çevre Mühendisliği Bölümü’nden lisans ve Çevre Teknolojileri Enstitüsü, Endüstriyel Madde Döngüleri Bölümü’nde İnşaat Mühendisliği ile Çevre Mühendisliği Bölümü’nden iki ayrı yüksek lisans derecesine sahip.

Erol Avrupa Çevre Ajansı, Entegre Çevresel Etki Değerlendirmeleri Programı, Sürdürülebilir Tüketim ve Üretim (STÜ) Grubu bünyesinde gittiği Kopenhag, Danimarka’da, STÜ alanında Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. Daimler gibi uluslararası şirketlerde çalışan Erol süreç analizi, süreç iyileştirme, Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA) ile metal kaplama hatlarının eko-optimizasyonu konularında önemli deneyimler edindi.

Halen PE-International Türkiye bünyesinde “Kıdemli Danışman” olarak ürün ve üretim optimizasyonu için Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA), Çevresel Ürün Beyanları (EPDs), Gönüllü Karbon Piyasası projeleri yürüten Erol, inşaat malzemeleri sektöründe LCA ve EPD uygulamalarından da sorumlu.


http://www.yapi.com.tr/haberler/dr-pinar-erol-cevre-ve-proses-muhendisi-kidemli-danisman-pe-international-turkiye_96580.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!