Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ertuğrul Şen / İnşaat Mühendisi, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve Genel Koordinatör | Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER)
1956 Aydın, Nazilli doğumlu olan Şen ilk, orta ve lise öğrenimi Nazilli’de tamamladı. Yüksek öğrenimini Almanya’da İnşaat Mühendisliği dalında tamamlayan Şen, 1983 yılında Dipl. Ing. (FH) unvanı ile eğitimini bitirdi.

1984 yılından itibaren yaşamaya başladığı İstanbul’da, inşaat sektörünün çeşitli yerli ve yabancı şirketlerinde teknik danışman, teknik müdür, satış pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı ve genel müdür gibi sıfatlarla görev yaptı. Kısa süren serbest çalışma deneyimi ise kriz nedeniyle 2002 yılı başında son buldu.

2002 Yılının Mayıs ayında katıldığı İZODER’i kısa sürede kurumsallaştırarak, ekibiyle birlikte Türkiye’nin en aktif derneklerinden biri haline getiren Şen, Genel Koordinatörlük görevini yürüttüğü İZODER’in 10. dönem yönetim kurulunda başkan yardımcılığına getirildi. Şen, üç dönemdir İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nde (İMSAD) Yönetim Kurulu Üyesi olarak yer alıyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/ertugrul-sen-insaat-muhendisi-yonetim-kurulu-baskan-yrd-ve-genel-koordinator-isi-su-ses-ve-yangin-yalitimcilari-dernegi-izoder_96586.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!