Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kentsel Dönüşüm Yapı Sektörünü Zarara Soktu

36.Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da ‘Yılın Yatırımı’ ödülünü kazanan Eryap’ın Pazarlama Yöneticisi Levent Kösoğlu ile biraraya geldik. Kösoğlu, kentsel dönüşüm yüzünden yapı sektörünün 2012’yi ‘kayıp yıl’ olarak geçirdiğini dile getirdi.

yapi.com.tr

Eryap Pazarlama Yöneticisi Levent Kösoğlu, kentsel dönüşümün yapı sektörünü olumsuz etkilediğini söyledi ve ekledi: “İnsanlar kentsel dönüşüme uğrarım ben bu masraf yapmayayım dedi ve 2012 kayıp olarak geçti. Şimdi taşlar yerine oturmaya başladı. Özellikle 2013’ün ikinci 6 ayında ivme bekliyoruz.”

American Siding, Bonuspan, Focus Membran, Bonusmax, Winer ve Focus Shingle gibi lider markaları Türkiye pazarına kazandıran Eryap, 2012 yılında kurulan Wooler taşyünü üretim tesisi ile “Yılın Yatırımı” ödülünü kazandı. Wooler, sahip olduğu ısı iletkenlik değeri ile ısı yalıtımı sunarken, gürültüyü ve titreşimi emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Wooler hakkında

Yüzde yüz yerli hammadde ve ileri teknoloji ile üretilen doğa dostu ürün Wooler, yüksek performans değerleri ile, ulusal ve uluslararası denetim ve ürün spesifikasyon testlerinden başarı ile geçerek TSE ve CE gibi onayları aldı. Jeotermal tesisler, yangın kapıları, konutlar, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, gemi inşası gibi farklı alan ve sektörlerde kullanılan Wooler, üretiminin ilk yılında çok sayıda projelerde tercih edildi. Zincirlikuyu’da inşası devam eden Zorlu Center, İstanbul Fatih Vatan Caddesi İstanbul Vergi Dairesi, Mecidiyeköy Trump Towers, Fulya Polat Towers, Akasya Acıbadem gibi prestijli ve bilinir projelerin çatılarında, dış cephesinde, ara bölme duvarlarında, yüzer döşemelerinde, kazan ve tesisat yalıtımı olmak üzere birçok bölgesinde Wooler kullanıldı.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/kentsel-donusum-yapi-sektorunu-zarara-soktu_108570.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!