Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“Şeker Kamışından Ürün Geliştiriyoruz”

Schüco Türkiye Alüminyum Sistemler Satış Müdürü İlhan Görmez, 36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da yapi.com.tr’nin sorularını yanıtladı. Çevreye ve yeşile dost ürünler geliştirdiklerini belirten Görmez, “ Isı yalıtımı sağlayan alüminyum profiller ve cephe sistemlerinin içindeki parçaları şeker kamışından üretiyoruz” dedi.

yapi.com.tr

80 ülkede faaliyet gösteren Schüco’nun Türkiye temsilcisi Schüco Türkiye’nin Satış Müdürü İlhan Görmez ile bir araya geldik.  Ulusal Schüco ağı içinde Schüco Türkiye’nin önemli bir yere sahip olduğunu belirten Görmez, “ Her ülke kendi içinde yönetilirken Schüco Türkiye’nin yönetimine 8 ülke verildi” dedi. Ürün geliştirirken sürdürülebilirlilik kavramına önem verdiklerini belirten Görmez, ısı yalıtımı sağlayan alüminyum profiller ve cephe sistemlerinin içindeki parçaları şeker kamışından ürettiklerini dile getirdi. Bu tarz çevre dostu yatırımların maliyetleri arttırdığını belirten Görmez, “ Biz bunu göğüsleyemeye hazırız” dedi.

Hedef yüzde 20-22 büyümek

2012 yılının zor bir dönem olduğunu söyleyen Görmez, “2013 içinde yüzde 20-22 büyüme hedefledik. Yılın ilk 6 ayının sonuçlarını değerlendirdiğimizde bu oranı yakalayacağımızı görüyoruz” diye konuştu. Görmez,  Kayseri ve Özbekistan’da yeni ofis açtıklarını, Kuzey Irak’ta da yakın zamanda açacaklarını dile getirdi.

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/seker-kamisindan-urun-gelistiriyoruz_108735.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!