Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

"En Büyük Sıkıntı Kalite ve Fiyat Dengesi"

Schüco, parametrik cephe sistemlerini yakın gelecekte her binaya uygulamayı hedefliyor. Schüco Alüminyum Sistemler Satış Müdürü İlhan Görmez ile 14. Venedik Bienali Türkiye Pavyonu Eş Sponsoru olan Schüco’daki yenilikleri ve yapı sektörünü konuştuk.

37. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da Schüco Alüminyum Sistemler Satış Müdürü İlhan Görmez ile bir araya geldik. Schüco’nun, 14. Venedik Bienali Türkiye Pavyonu Eş Sponsoru olduğunu belirten Görmez, bu bienalin Türk mimarlık dünyası açısından büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Schüco’nun parametrik cephe sistemlerini yakın gelecekte her binaya uygulamayı hedeflediklerini ifade eden Görmez; yapı sektörüyle ilgili şunları aktardı:

“2014 senesi için Mayıs ayının sonuna kadarki ölçekte planlarımızı tutturduk. Sektörün Mayıs ayından sonra bir yavaşlama, durma beklentisi içinde olduğunu herkes söylüyor. Fakat biz böyle bir şey görmedik; hala mutluyuz, bir sıkıntı olacağını zannetmiyoruz. Tabii ihracatı da unutmamak lazım. Bizim ihracat projelerimiz çok ağırlıkta; malzeme ve sistem sattığımız uygulama firmalarının yurtdışına yaptıkları ihracatlar çok büyük boyutlarda. O boyutu kaçırmamak ve yerli pazarla beraber iyi takip etmek lazım. Bu açıdan sıkıntı olmazsa bu seneyi çok iyi geçireceğimizi düşünüyorum”.

Sektörde karşılaşılan en büyük sıkıntının kalite ve fiyat dengesi olduğunu belirten Görmez; “Bunu da ürünümüzü biraz daha iyi anlatarak çözme yolunda ilerliyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/en-buyuk-sikinti-kalite-ve-fiyat-dengesi_120076.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!