Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Thomas Auer - Sistem Mühendisi, Transsolar İklim Mühendisliği Ortağı
Stuttgart Teknik Üniversitesi’nde Sistem Mühendisliği eğitimi alan Thomas Auer, Stuttgart, Münih ve New York’ta ofisleri bulunan Alman inşaat, enerji, tasarım danışmanlık şirketi Transsolar GmbH’nin ortağı ve yöneticisidir.

Entegre yapı sistemleri ve binalarda enerji verimliliği konularında uzmanlaşan Thomas dünyanın dört bir yanında yenilikçi tasarımları ve düşük enerji kullanımlarıyla dikkati çeken projeler için enerji ve yapı hizmetleri kavramlarını geliştirmiştir. Almanya’daki projeleri arasında Frankfurt’taki doğal havalandırmalı ofis binası Hochtief Prisma, Bad Aibling’deki yeni spa ve Berlin Federal Dışışleri Bakanlığı dikkate değerdir. Halen yapım aşamasında olan Winnipeg, Kanada'daki Manitoba Hydro kulesi enerji yeterliliği konusunda Kuzey Amerika’daki en başarılı gökdelenler arasında gösterilmektedir.

Transsolar’ın dışında, Thomas, Yale Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde ders vermekte, sık sık konferanslar ve sempozyumlarda konuşmalar yapmaktadır. Akıcı ve kolay anlaşılır üslubu ile düşük enerji kullanımlı yapılar için yeni yöntemler konusunda bilgi verecektir.


http://www.yapi.com.tr/haberler/thomas-auer---sistem-muhendisi-transsolar-iklim-muhendisligi-ortagi_95977.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!