Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Cirosunun %5'ini, İnsan Kaynaklarının %12'sini Ar-Ge'ye Ayırıyor

Genel Müdür Alper Özer, MAPEI'nin cirosunun yüzde 5'ini, insan kaynaklarının yüzde 12'sini Ar-Ge'ye ayırdığına dikkat çekerek, "Enerji tüketimini azaltacak, dayanıklılığı artıracak ve daha çevreci olacak ürünler konusunda çok ciddi çalışıyoruz" dedi

yapi.com.tr

MAPEI Genel Müdürü Alper Özer, "Türkiye'de ya da dünyada, eğer herhangi birşey üretiyorsanız, sürdürülebilirliğin bir parçasısınız; biz bunu 'eko sürdürülebilirlik' olarak tanımlıyoruz" dedi. MAPEI olarak sürdürülebilirliği tüm boyutlarıyla ele aldıklarını belirten Özer, bunu en başta bir saygı olarak gördüklerini söyledi.

38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) Genel Müdürü Tolga Türkanık'ın sürdürülebilirlik ve güvenli yapılar üzerine sorularını yanıtlayan Özer, "Enerji tüketimini azaltacak, dayanıklılığı artıracak ve daha çevreci olacak ürünler konusunda çok ciddi çalışıyoruz. MAPEI, Ar-Ge'ye çok önem veriyor; cirosunun yüzde 5'ini, insan kaynaklarının yüzde 12'sini Ar-Ge'ye ayırıyor" diye konuştu. Geçen yılki sloganlarından birinin 'yeşile boyamanın anlamı yok' olduğunu anımsatan Özer; belgelendirmeyi önemsediklerini, sektörlerinde en fazla sertifikaya sahip firma olduklarını kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cirosunun-5ini-insan-kaynaklarinin-12sini-ar-geye-ayiriyor_133806.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!