Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bülent Sabuncu / Granit Center Firma Sahibi
Bu seneki Yapı Fuarı İstanbul’u başarılı bulduğumu söylemeliyim. Kuvvetli bir katılım vardı. Bilhassa Orta Doğu ve Uzak Doğu’dan gelen çok sayıda ziyaretçi vardı. Tabii Çinlilerin fotoğraf çekmesi bizi biraz yordu. Bazılarını stanttan dışarı çıkarmak zorunda kaldık, çünkü yeni bir koleksiyonumuz vardı.

YEM’in diğer hizmetlerine gelince; en başından bu yana gerek Güven Bey (Cantürk) gerekse Tolga Bey (Türkanık) çok yardımcı oldular. Sundukları idari hizmetler ve olanaklar, bizim de hoşumuza gitti. Yerimiz Salon 7’de olmalıyken, son dakika karar vermemiz sebebiyle 8’inci salona geçtik. Ama yine de şikayetçi değiliz, çünkü trafiğin akış yönünde ve yol üstü.

Son gün tabi kıstas günü değil, o gün bir panayır gibidir. Ama ilk günden beri yoğun bir katılım söz konusu. İstanbul’un ve Türkiye’nin en iyi fuarı diyebilirim. Önümüzdeki yıllarda da katılmaya devam edeceğiz. Ziyaretçi olarak gittiğimiz diğer bazı fuarlar içler acısıydı. Hiçbir şey yoktu.

Bu arada reklamlarınızın da başarılı olduğunu eklemeliyim. Birçok radyo kanalında ve gazetede yayımlanıyor. Yani “Yüz üzerinden not verir misiniz?” derseniz, 85-90 arası diyebilirim.


http://www.yapi.com.tr/haberler/bulent-sabuncu-granit-center-firma-sahibi_96232.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!