Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ümit Güneş / Grofen, Firma Sahibi
Yapı Fuarı İstanbul, Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri. Daha önce Ankara’daki fuara katılmıştık, bu İstanbul’daki ilk Yapı Fuarımız. Yoğun geçiyor, katılımdan memnunuz. Özellikle Türkiye’deki diğer fuarlarla kıyaslandığında, ülkenin en büyük ve en önemli fuarı olduğu ortaya çıkıyor. Fuarda yoğun görüşmelerimiz oldu. Ürünlerimizi kullanan büyük ihracat firmalarının koordinatörleri, şantiye şefleri memnuniyetlerini belirttiler.

Şubat ayında, Tüketici Akademisi’nce verilen sektörel ödüllerde, yapı kimyasalları ve yalıtım dallarında ödüle layık görüldük. Adım adım ilerliyoruz. Sektörün büyüklerinin yabancı firmalardan oluştuğunu görüyoruz. Dünyanın 147 ülkesinde üretim yapan firmalar var. Bizim tek şiarımız, “Bu ülkede bu işi iyi yapan bir firma var” dedirtebilmek. Amacımız ulusal bir marka yaratmak. Kalitemizi, kurumsal düzenimizi bozmadan Türkiye’de bu işi yürütmeye çalışıyoruz.

İnternet sitelerinizde yayımlanan çalışmaları beğeniyorum. Gönderilen e-postalar ile güncel bilgileri sürekli takip ediyoruz. Bilgi açısından doyurucu.


http://www.yapi.com.tr/haberler/umit-gunes-grofen-firma-sahibi_96236.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!