Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akın Kazançoğlu / İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
İzmir Ticaret Odası (İTO) olarak, Yapı-Endüstri Merkezi’yle (YEM) oldukça iyi ilişkilerimiz var. Üyelerimize bu anlamda iki türlü destek veriyoruz. Bunlardan biri, ödedikleri stant bedelinin yarısının belirli ölçülerde karşılanması. Diğeri de, stant açmayan üyelerimizin görgülerini, bilgilerini artırmaları, yenilikleri görmeleri için uçak organizasyonları yaparak fuarları ziyaret etmelerini sağlamak. Yapı Fuarı’na da mimar, mühendis, müteahhit, malzeme satıcısı üyelerimizi getirdik.

YEM’e hem İzmir’de, hem de İstanbul’da destek olmaya çalışıyoruz. Geçen yıl birlikte, Yapı İzmir Fuarı kapsamında Dante O. Benini’yi getirmiştik. Benini, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde güzel bir konferans verdi. Ses getiren bir etkinlik oldu. Gerek Yapı İzmir Fuarı kapsamında, gerekse ara dönemlerde, birlikte böyle aktiviteler düzenlemeye devam etmek konusunda girişimlerimiz var. Biz, YEM’e teşekkür ediyoruz; zaten onun da Türkiye yapı sektörüne etkileri ortada. Mesleki hayatımızda da YEM yayınları bizim için hep bir ışık oldu. İki kurumun iyi bir diyaloğu var; bunun, daha da gelişerek sürmesini istiyoruz.

Yönetmeliğimiz gereği 80 kişilik bir kontenjan sınırlamamız var ve onlar da geldiler. Çok başvuru vardı; bu nedenle yönetmeliğin değiştirilmesi için çalışıyoruz. En azından 25 – 30 İzmirli firma da stantlarıyla fuarda. Bunların arasında yeni firmalar da var. Hatta atılım yaptıklarını da söyleyebiliriz; yeni inovasyonlar gördük. Dileğimiz, hem sayının hem de kalitenin daha da artması. Fuarın, sektöre büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum.


http://www.yapi.com.tr/haberler/akin-kazancoglu-izmir-ticaret-odasi-yonetim-kurulu-baskan-yardimcisi_96257.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!