Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çuhadaroğlu standında 'çevre' vurgusu
Çuhadaroğlu, 33 yıldır aralıksız katıldığı İstanbul Yapı Fuarı’nda, sergilenen ürünler kadar çevreci standıyla da ön plana çıktı. 2. holde 2300 nolu standında misafirlerini karşılayan Çuhadaroğlu, bu yıl ürünlerinde vurgulamaya çalıştığı 'çevreye duyarlı ürün tasarımlarını' yapı fuarında sergilediği stant konseptine de yansıtmayı amaçladı. Gelişen teknoloji, bunun sonucu olarak ortaya çıkan çevresel olumsuzluklara dikkat çekmek ve yaşamın sürekliliğini sağlamak açısından ekolojik yapıların önemini ortaya koymak isteyen Çuhadaroğlu, farklı bir stant tasarladı.

Doğayla barışık bir ürün olan alüminyuma dikkat çekerken, enerjinin korunmasına yönelik geliştirilen sistemlerin binanın dışından itibaren uygulanabileceğini gösteren Çuhadaroğlu, alüminyumu işleme teknolojisinin geldiği noktayı vurgulamak için alüminyumla giydirilmiş semazeniyle de büyük ilgi gördü. Standın içinde ise, punchlama tekniğiyle oluşturulan alüminyum levhalar ve yine alüminyum doğrama ve cephe örnekleri yer aldı.

Çuhadaroğlu standında ziyaretçilere sunulan ürünler ve sistemler şöyle;

MN85 EFS Uniter Photovoltaik Giydirme Cephe, ST80S Ses Yalıtımlı Doğrama, SL60HS Kaldır Sür Sistem, FP67 Yangın Doğraması, AR83 Kurşun Doğraması, GE50SC Camiçi Kilitlemeli Sistem, ECO60, ST70 Dışa Açılır Pencere, IZOPEN Kapı, IZOPEN Pencere, SL45 Kaldır Sür Sistem, SLS37 Sürme Sistem, GE 50 SG Strüktüel Cam Cephe Sistemi, İZO ÇA 75 Gizli Kanatlı Pencere Sistemi, YE 50 Yarı Kapaklı Cephe Sistemi, KE50 Kapaklı Cephe Sistemi, ST70 BR Hırsıza Dayanıklı Pencere Sistemi, Pd Dizayn Profilleri, Alucobond Solar Surfacel Spectra ve ahşap görünümlü kompozit levha, Çuhadaroğlu SX/Sinterflex sistemleri…

Ayrıca, içinde İNTERAX ürünleri, İZOPEN, İzo SLS, CE 50, ST80S, ST70 sistemlerinin yer aldığı Showbus ise, fuar açık alanda sergilendi.


http://www.yapi.com.tr/haberler/cuhadaroglu-standinda-cevre-vurgusu_96284.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!