Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Orjinal Stor, 2009 Başarılarını Fuar Katılımcıları ile Paylaştı
Uluslararası Yapı 2010 İstanbul Fuarı'na çevreci imajı ön planda tutan standı ile katılan Orjinal Stor, yabancı ve Türk katılımcılara sektördeki faaliyetlerini aktarma fırsatı buldu. Zeytin ağacı ve doğal çim kullanılan stantta, alüminyumun çevre ile bütünlüğünü yansıtıldı.

Cuma ve cumartesi günleri düzenlenen iki saatlik kokteyl ve Küba-Latin müziği konseri ile, yerli ve yabancı katılımcıların uzun ve yoğun görüşmelerin ardından keyifli bir mola vermeleri sağlandı.

Ülke çapında yapı sektörünün tüm pay sahiplerinin birbirileri ile etkin bir biçimde iletişime geçme fırsatı bulduğu Fuarda, Orjinal Stor, 2006 yılında yeni fabrikasıyla birlikte başladığı endüstriyel yatırımlarını, 2009'da yeni üretim hattı ve yüzey işleme tesisini devreye alarak krize rağmen devam ettirdiğini gösterdi. Bu kapsamda, panjurda ve fotoselli kayar kapılardaki yeni ürünlerini tüketicinin beğenisine sundu. Yine aynı süreçte 2009'a kadar 6 ilde 7 noktadaki Bölge Müdürlükleri'nin, Türkiye çapında 11 ilde 15 noktaya çıkartıldığı bilgisini katılımcılara duyuruldu.

Taş Yapı - Almondhill Konutları, Bursa – Engin Evler, Metro Grosmarketler, Baytur- Stargate Konutları ve Carrefour mağazalar zinciri gibi 2010 yılında işbirliğinde bulunulan kurumsal müşteriler ve yine onlarla birlikte yürütülen yeni projeler hakkında sektöre bilgi verildi.

Ayrıca bu sene ilki gerçekleştirilen Yapı Fuarı İş Geliştirme Platformu kapsamında düzenlenen “Stop4Business” projesi çerçevesinde, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve ABİGEM Doğu Marmara işbirliğiyle, 14 ülkenin katıldığı ikili iş görüşmelerinde proje geliştirme imkanı yaratıldı. Orjinal Stor'dan yapılan açıklamada, toplantılar sırasında işbirliği talebinde bulunan İran, Libya, Dubai, Kosova, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya ve Çin gibi ülkelerin temsilcileriyle verimli bağlantılar kurulduğu bildirildi.

 


http://www.yapi.com.tr/haberler/orjinal-stor-2009-basarilarini-fuar-katilimcilari-ile-paylasti_96299.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!