Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege Beta “İzmir’den Dünyaya” Açıldı
Ege bölgesinde otomatik kapı ve otomasyon sistemleri alanında on yedi yıldır faaliyet gösteren sektörün lider firmalarından Ege Beta, 15. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 İzmir Fuarı’nda ilk kez tanıttığı "Sundurmacı" markasını 33. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı’nda İstanbul, Avrupa ve Ortadoğu pazarları ile buluşturdu. Fuarın son gününde görüşlerine başvurduğumuz Ege Beta Genel Müdürü Gafur Alişer, fuarın kendileri açısından çok olumlu geçtiğini, hatta fuar süresince Anadolu’daki bazı kentler için bayilik anlaşmaları bile yaptıklarını söyledi.

Paketli sundurmalar

Alişer, “İzmir’den Dünyaya” sloganı ile yola çıkan “Sundurmacı” markasını, sundurma sektöründe paketli ürünler satabilmek amacıyla yarattıklarını belirtti. Ege Beta’nın yabancı partnerleri Avrupalı Transpa Forza ve Japon Skiatsu ile birlikte Ortadoğu pazarına açtıklarını ürünlerin tüketiciler için henüz yeni olduğunu söyleyerek, “Ziyaretçilerin çoğu, paketlenmiş sundurma görünce çok şaşırıyor” diye konuştu.

Alişer, paketlenmiş sundurmaların özellikle alüminyum doğrama ve pimapen üzerine çalışan üreticileri için de yeni bir iş fırsatı yarattığını vurgulayarak, sektörde yenilikçi yapıya geçmek isteyen firmaların bu ürünü benimsediklerini ifade etti.

İzmir’de “Otomatik kapı ve panjurda doğru adres” sloganı ile otomatik kapı ve otomasyon sistemlerinde Ege Beta olarak isimlerini tescil ettirdiklerini sözlerine ekleyen Alişer, www.sundurmaci.com adresi üzerinden de “Sundurmacı” markasının takip edilebileceğini belirtti.


http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-beta-izmirden-dunyaya-acildi_96269.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!