Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric akıllı ev otomasyon çözümleriyle Fuardaydı
Schneider Electric, bina ve konut pazarlarında güvenlik, konfor ve enerji tasarrufu sağlayan Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri çözümleriyle Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'ndaydı. Schneider Electric’in standında sergilediği akıllı ev otomasyonu çözümleri ve anahtar priz serileri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Fuara katılan ve akıllı ev otomasyonu çözümlerinin günümüzdeki önemine değinen Schneider Electric Güç Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Bora Tuncer, “Hızla gelişen teknoloji ile beraber son 20 yılda binalarda elektrik kullanım alışkanlıklarında devrim niteliğinde değişiklikler yaşandı. Artık evlerdeki elektrikli ve elektronik cihazlara gerektiğinde müdahale kararını akıllı ev sistemleri vermeye başladı. Evlerde kullanılan elektrik teçhizatı ve elektronik cihazlar da akıllı ev ile uyumlu olacak şekilde değişim göstermeye başladı. Akıllı ev sistemleri, konfor ve rahatlığın yanı sıra,  güvenlik ve enerji tasarrufu sağlayan çözümleri ile de artık çok daha fazla tercih ediliyor” dedi.

Schneider Electric’in Elektrik Tesisat Kontrol Sistemleri pazarına yönelik yatırımları hakkında da bilgi veren Bora Tuncer, Türkiye’de ETKS pazarındaki payımızı artırmayı ve  büyüme sürecini devam ettirmeyi hedefliyoruz. Pazarlama faaliyetlerimiz aynı şekilde devam edecek. Anahtar-priz serilerimiz ve Ev Otomasyon Sistemleri çözümleri ile pazarda önemli bir yer edineceğiz” dedi.

Schneider Electric’ten Yapı Fuarı’na 'geri dönüşümlü akıllı ev'

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ekolojik sürdürülebilirliği destekleyen Schneider Electric, fuar standının yapımında da geri dönüşüm prensibini göz önünde bulundurdu. Schneider Electric, ev otomasyon sistemleri entegre edilmiş modern tasarımlı bir yaşam alanı şeklinde tasarladığı standında, fuar süresince evde yaşayan bir ev sahibesinin, standa gelen ziyaretçileri misafir olarak ağırlaması ile de farklı bir konsept oluşturdu.


http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-akilli-ev-otomasyon-cozumleriyle-fuardaydi_96275.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!